Ačiū!

„SOS gyvūnų“ kolektyvas ir visi mūsų globotiniai dėkoja už paramą, kurią gavome iš 2 proc. nuo GPM. Valstybinė mokesčių inspekcija pervedė mums 117 181,11 Eur. Labai svarbu jausti, kad kasdien gelbėdami gyvūnus turime ir jūsų moralinį palaikymą, ir finansinę paramą.

Kam skirsime šias lėšas? Visų pirma susimokėsime skolas už šimtus gyvūnų, kurie buvo gydomi, skiepijami, sterilizuojami veterinarijose, ir už kuriuos, nepaisant aukų, nepajėgėme visiškai susimokėti. Skirsime lėšas dirbantiems prieglaudoje žmonėms, nes visi suprantame, kad tokio didelio ūkio priežiūra negali likti vien ant savanorių pečių. Ketiname apšiltinti „SOS vilties apartamentus“ iš išorės ir atvesti vandentiekį iki juose esančio būsimo veterinarijos kabineto, įsigyti veterinarinių priemonių. Jį reikia parengti atidarymui, ir labai laukiame šio momento:).

Žinoma, remonto darbai, dezinfekcija, maistas, kuras ir kt., ko reikės išgyventi visus likusius metus… Padalinus į 12 mėnesių, ne toks ir kupinas tas biudžetas:), todėl nenustebkite, jei konkretiem darbam prašysime pagalbos: 2 proc. mums suteikia pagrindą aprūpinti gyvūnus būstu, šiluma ir pan., investuoti į kokybišką priežiūrą, bet tokių kiekių, kokius gelbėjame, net už šias lėšas, deja, neišlaikysime ir neparengsime dovanojimui. Todėl tikimės, kad prisidėsite prie mūsų veiklos ir ateityje:)

Leave a Reply