AKCIJA „IŠGELBĖK KAČIUKĄ“

Nenorime gąsdinti, kad šitam mažiui prašome paramos, kitaip negalėsime jam padėti… Reikalas tas, kad jų vien šioje vietoje PENKI, ir visus bandysime pagauti. O kažkas jau pakeliui į prieglaudą. O kiti jau atvyko, planuoti ir neplanuoti, sergantys ir sveiki, išsigandę ir nieko nebojantys. Ne vien kačiukai, bet ir suaugusios katės, jų mamos ar kiti nelaimėliai, pilasi kaip iš gausybės rago. Pvz., per dieną SEPTYNIOLIKA.
Pabandykite įsivaizduoti, kad jūsų augintinių staiga pagausėja 17 vienetų. 😶

Todėl labai prašome prisidėti prie mūsų veiklos finansinėmis aukomis. Vien „bazinis paslaugų paketas“ mažam kačiukui vidutiniškai kainuoja ~20 eurų. Suaugusiai sveikai katei – ~45.

Tai nėra mažai, sutinkame. O dabar padauginkite iš septyniolikos… BENT JAU iš tiek… Be paramos greit nebegalėsime padėti nei varguoliškiausiams.

Todėl jei galite paremti mus bet kokia suma nuolatinėje kovoje su beglobiukų vargais, kad kuo daugiau jų rastų namus, o mamos katės nebevestų naujų vadų, http://sosgyvunai.lt/parama/ pavedime tiesiog rašykite IŠGELBĖK KAČIUKĄ. Būtų šaunu, jei parašytumėte, kad prisidėjote, ir FB komentare, gal tai padės ir kitiems apsispręsti. AČIŪ!!!

Leave a Reply