Akropolio vaikų darželis

Viršuje – šunelis Vikas.jam 5 mėn.

Gaila, bet gyvenimas dažnai nevyksta pagal planą… Vikas – tai vienas iš badmiriukų kompanijos, kuris jau turėjo namus, bet senbuvis juo visiškai nesidžiaugė, todėl teko grįžt atgal ir dabar bandom antrą kartą. Mažylis, labai žaismingas, balsingas, bet tuo pačiu ir mielas. Skiepytas, čipuotas, nukirmintas. (priešistorė – https://www.facebook.com/pg/sosgyvunai/photos/?tab=album&album_id=10156338282923767 )

Juodai baltos sesutės Dalila ir Dakota (~1,5mėn.) – Pagautos Dūkštų g. ir išgelbėtos nuo liūdno gyvenimo gatvėje. Miniatiūrinės, bet labai šnekios, linksmos ir mielos mažylės. Čipuotos, nukirmintos.

Peru (4-5mėn) – Liko paskutinė iš trijų sesučių, kurios buvo tiesiog paliktos prie prieglaudos. Mažoji labai linksma, energinga ir tikra medžiotoja lauke. Planuoja dar gerokai paaugti 😉 Skiepyta, čipuota, nukirminta.

Pilkai raini Aras (su baltu) ir Arka (~1,5mėn) – Vėlų vakarą mažyliai buvo rasti Architektų g. prie konteinerio, pasisekė, kad pro šalį ėjusi mergina išgirdo mažylių verkimą. Rainiukai minšti minkšti ir mieli mieli. Labai laukia Jūsų dėmesio 😉 Čipuoti, nukirminti.

Jei norite susipažinti – užsukite į „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį arba prieš tai paskambinkite tel. 86369502. VILNIUS.

Leave a Reply