Ar netrūksta jums gyvenime… geriausio draugo – šuns?

Jis jus mylės visada, ar nupliksite, ar pražilsite, ar liūdėsite… Jis nemanys: ai, čia senas žmogus (jam jau 50 metų), jau bevertis, belieka tik užmigdyti… Taip, mes apie šunis:)  Mūsų prieglaudoje nuolat globojama apie 150 šunų: voljeruose, kambarėliuose, kartais namų globose, taip pat Akropolio namelyje. O mes jus kviečiame KVIEČIAME SUSIPAŽINTI SU MŪSŲ ŠUNELIAIS ŠĮ ir kiekvieną rudens SAVAITGALĮ!

http://sosgyvunai.lt/kontaktai/ dešinėje rasite aprašymą, kaip mus rasti.

Savaitgalį galite atvykti nesitarę 12-15 val., tada tikrai kas nors bus, o kitu laiku galite bandyti laimę;) arba skambinti/parašyti telefonais 8 683 39826, 8 655 14802 (tik ne naktį, žinoma:)) ir susitarti IŠ ANKSTO, na, tai yra, bent prieš porą valandų iki norimo atvykimo.

Pas mus namų laukia ir didelio ūgio, ir vidutinio, ir mažo ūgio šunų, ir dvimėnesinių šunelių. Kalytės ir patinėliai, senesni ir jaunesni, judrūs ir ramūs – kiekvienas gali pagal charakterį išsirinkti.

Taigi, jei ieškote TIKRO draugo, užsukite: pasiimkite asmens dokumentą, pavadį, jei rimtai ketinate išsirinkti šunį, tik… nesirenkite išeiginiais rūbais:) Iki susitikimų!

Leave a Reply