Ar padėsite mums padėti jiems?

Mes kažkodėl pratę prie apvalių datų, prie gražių skaičių, bet ar yra didelis skirtumas, 100 ar 103?..

Šiandien – kovo dvidešimt ketvirtoji. Šiandien į mūsų sistemą įvestas 103-ias šiemetinis gyvūnas – buvęs beglobiukas. Tai katinas, vardu Fabijus.
O kalytė Talisma – paskutinė kol kas iš tų, kurie šiemet įvesti kaip paimti ne iš gatvės, o iš namų… Ji – 23-ia.
Ir dar trys, perimti šiemet iš „Grindos“.

Tai „SOS gyvūnų“ nepilnų TRIJŲ MĖNESIŲ priėmimų statistika: 103+23+3=129.

Visai neapvalus skaičius, bet įspūdingas, tiesa…

Ne, mes nesidžiaugiame, kad tiek daug naminių gyvūnų, kuriems reikia pagalbos, bet džiaugiamės, kad susispaudę, gal kartais ant kantrybės ir ištvermės ribos, kažkaip juos sutalpiname, sutvarkome, pagydome ir daugeliui randame namus.

Skamba banaliai, nusibodusiai ir gal kai kam įkyriai, bet tai visiška teisybė – ne tik be aukų, bet ir be paramos iš 2 proc. nuo GPM to negalėtų būti.
* Tai jūsų, skiriančių šią paramą jau ne vienerius metus, dėka, prieglauda įsigijo sklypą ir niekas mūsų nuo mūsų žemės nenuvarys!
* Tai jūsų dėka įrenginėjome, remontavome voljerus, įsigijome modulinius namelius, Akropolio namelį, biokuro katilus, vandens gręžinį.
* Tai jūsų dėka buvo padėti pamatai veterinarijos kabineto atsiradimui, o jis nepaprastai reikalingas ne vien mums, bet, kaip jau įsitikinome, daugybei kitų žmonių. Per keletą mėnesių pigiai arba išvis nemokamai kastruota ir sterilizuota šimtai beglobiukų!

Gegužės 1, paskutinė skyrimo data, artėja, ir mums vis sukirba mintis – o kaip šiemet? Ar tai, kad priimame daugiausia gyvūnų Vilniuje, kad rengiame prevencijos projektus, kad visi gyvūnai iškeliauja čipuoti, o didžioji dauguma sulaukusių pusės metų – jau ir sterilizuoti, turi įtakos žmonių apsisprendimams?
Ar gal privalėtume kaip nors kraupinti arba linksminti gyvūnų gerbėjus, norėdami atkreipti dėmesį?..

Nebeišeina… Gal per daug laiko šiai veiklai skyrėme, per daug baisių ir džiugių istorijų matėme… Tiesiog tikime, kad padėsite mums ir ateityje veikti taip, kad galėtume padėti kuo didesniam gyvūnų skaičiui. Todėl ačiū avansu:)))

Jei apsisprendėte ir turite laiko, rekomenduojame, padarykit ir bus rami galva:)

Visi žingsniai nurodyti čia: http://sosgyvunai.lt/parama/

Leave a Reply