Atvirų durų valandos savaitgaliais

Minsko pl. 33a esanti „SOS gyvūnų“ prieglauda maloniai kviečia kiekvieną savaitgalį užsukti tuos, kas rimtai norėtų išsirinkti augintinį. Kad nereiktų tartis dėl valandų atskirai, tiesiog lauksime visų potencialių šeimininkų nuo 12:00 iki 15:30.

Prieglaudoje stumia dieneles, vieni linksmiau, kiti liūdniau, įvairiausi šunys: sargūs, meilūs, dideli, mažesni, senesni ir jaunesni, gauruoti ir trumpaplaukiai, linksmi ir rimtuoliai. Visų niekados nespėsime parodyti nuotraukose:)

Galite atvykti tuo metu ir jei norite pavedžioti šunis ar juos iššukuoti (šepečių turime, tik va darbo rankų trūksta).

Taip pat turime suaugusių kačių, daugelis jų baikštokos, bet gal norite suteikti namus ne tokiam, kurį imtų kiekvienas, o tam, kas turi mažai šansų?.. Užsukit ir susipažinkite! Mažų katiniukų irgi yra.

Gyvūnai dovanojami po pokalbio, pasirašomos dovanojimo sutartys, mokestis už gyvūną neimamas, aukos sveikintinos:), šunims reiktų turėti antkaklį ir pavadėlį, bent jau pavadėlį tai tikrai, o katėms ir kačiukams – įsigyti boksą ar spec. krepšelį (galima nuvažiuoti į parduotuvę, jei išsirinksite).

Esame įsikūrę šioje vietoje, mus galima pasiekti ir visuomeniniu transportu (61, 16 autobusai iki Kinologijos centro stotelės, tada paeiti į Vilniaus pusę iki mėlyno stendo ir sukti kairėn) arba, jei netingite paėjėti 800 metrų, – dar ir 58 autobusas, stojantis prie Liepkalnio „Maximos“ Žirnių stotelėje.

Leave a Reply