Badas XXI amžiaus Lietuvoje…

Širdies badas. Proto stoka. Turbūt taip būtų tiksliausia…

Net nesinori detalizuoti, kaip kartais tenka gelbėti gyvūnus, kai gelbėtojai turi žemintis, kad gautų iš kankintojo nukamuotą šunį ar katę, nes kol lauksi oficialių tarnybų pagalbos, jau nebus ko gelbėti. Gaila, kad teisės amoraliems ir prasigėrusiems žmonėms kartais didesnės už tų, kurie nori padėti… Džiugu bent todėl, kad atsiranda pagalba iš neabejingų žmonių pusės, ne vien žodžiu, bet ir darbais.

Susipažinkite su naujokais. Badmiriukė kalytė Inga iš Šakių rajono, išpirkta iš asocialių, agresyvių ir žiaurių šeimininkų rankų, jau bando pritapti mūsų kiemelyje. Matote skirtumą? Kalytės net ausys atsistojo! 🙂

 

Ir kalytė Berta su savo dviem vaikeliais iš Šiaulių rajono. Jos gyvenimas buvo prie būdos, dukart į metus mažylių vados, prastas maitinimas ir jokios prošvaistės, kad bus geriau…

Šie šuneliai atsikraustė į mūsų „SOS gyvūnų“ prieglaudą. Ji negalėtų veikti be jūsų visų paramos iš 2 proc. ir aukų, paramos maistu, pagalbos darbo rankomis.

Ačiū, kad esate kartu:) Jei nežinote, kaip pervesti 2 proc. paramą, rasite viską čia: http://sosgyvunai.lt/parama/.

Jei norite atvykti kurią nors dieną padėti tvarkytis prieglaudoje, rašykite mums į FB. Kviečiame suaugusius, rimtai nusiteikusius, nebijančius nešvaraus darbo ir pozityvius žmones:)

Leave a Reply