Baltutė katytė keistomis ausytėmis

NAUJIENOS: PADOVANOTA:)

Viena iš daugybės nelaimėlių… Visi su savo istorijomis, bėdomis ir… visi su savo prašymu tiek finansinės, tiek globos pagalbos.

Šiai baltai katytei kaip sniegas labai reikalinga mūsų visų pagalba. Ji atklydo pas vienus žmones Širvintų rajone į kiemą. Netrukus po skambučio suderinome priėmimą vet. klinikoje atlikti įprastas paruošimo procedūras. Tačiau išvydus katytę ir apžiūrėjus išaiškėjo, jog jai reikalinga medicininė priežiūra ir jos būklės priežasties išsiaiškinimas. Žinoma, lauke atsidūrusi ji peršalo, todėl jai taikomas gydymas, tačiau dėl jos ausyčių išvaizdos paaiškinimui šiai dienai priežastis ieškoma. Dėl nušalimo mažiausia tikimybė, didžiausia tikimybė, kad tai autoimuninis sutrikimas. Dėl apleistos odos būklės paimtas grybelio pasėlis. Atlikti virusiniai testai. Šios katytės išlaidos šiai dienai siekia 95 Eur, ir jos dar augs, tad labai prašome pagelbėti šiai katytei tiek finansiškai, tiek suteikdami namų globą ar nuolatinius namus.Nebijokite, autoimuninės ar virusinės kačių ligos žmonėm neužkrečiamos.

Tiesa, radę ją žmonės paliko jos kraiteliui 60 Eur, bet to užteks tik pagrindinėms procedūroms (sterilizacija, skiepai, čipas, nuparazitinimas, stacionaras) o gydymas bei stacionarizavimas pareikalaus žymiai išaugusios sumos. Tirint virš 150 globotinių nuolat, patikėkite, kiekvienas rimtesnių bėdų turintis nelaiėmlis – didelis finansinis iššūkis.

Jei galite pagelbėti: Mokėjimo paskirtis: SNIEGEI
VŠĮ „SOS gyvūnai“
Įmonės kodas 301536872
Sąskaitos nr.: LT837300010106209100 (Swedbank AB)
SWIFT/BIC kodas: HABALT22(aukojantiems iš užsienio)
Sąskaitos nr.: LT853500010002326794 (Paysera LT)
Paypal: [email protected]

Dėkojame už paramą!

Taip pat labai kviečiame nepabijoti priglausti šią išduotą labai ramią ir meilią katytę į savo namus (geriausia ten kur nėra kitų kačių). Dėl jos galite skambinti 868369502 ar rašyti [email protected]

Nebijokite, kiekvienas patyręs globėjas pradėjo nuo kažkada priglausto vieno gyvūno, nemokėdfamas ir nežinodamas. patirtis ateina su laiku, o mes visokeriopai padėsime. Juk pagelbėti galima ne vien laikais ir padūsavimu, tikrai kažkur yra žmogus, kurio gyvenimo ritmo laikina globa neapvers aukštyn kojomis… O patikėkit, kaip smagu, kai buvusį varguolį pastatai ant kojų ir jis randa namus!

 

Leave a Reply