Bocmano likimas ir Rudžio bėdos

Šią savaitę prie tvoros vėlų vakarą buvo pririštas didžiulis šuo, kurį, kaip paskui paaiškėjo, šeimininkas tiesiog sumanė pakeisti jaunesniu. Šuo Bocmanas buvo nusiteikęs priešiškai, todėl teko jį apgyvendinti atskirame voljere.

Tačiau iš to voljero teko išsikraustyti Rudžiui, mūsų senbuviui. Jis atvyko dar 2015 metais iš Karveliškių kapinių, kur buvo kažkieno išmestas. Jo kailio būklė buvo apgailėtina, oda žaizdota, dviejose vietose lūžęs galinės kojos šeivikaulis, letena visa ištinusi… Bet pamažu Rudis pasveiko, atsigavo. Meilus žmogui, bet nedraugiškas savo giminaičiams šuva gyveno atskirame voljere. Išvyko kartą net į naujus namus, bet buvo grąžintas dėl kažkokios nerimtos priežasties.

Jis ir toliau gyvena pas mus, laukdamas antro šanso, bet turime problemą: kadangi į Rudžio voljerą teko perkelti Bocmaną. Dabar turime išlaikyti saugumą prieglaudoje, todėl labai reikalinga jūsų pagalba ir parama, kad galėtume aptverti asmeninę teritoriją Rudžiui.

Statybinių prekių parduotuvėje (arba bet kurioje kitoje atitinkamoje) galima rasti tvorų segmentų, o šią savaitę ir su nuolaida. Jei galite jų užsakyti, skambinkite arba rašykite žinutę tel. 868339826, kad susitartumėte dėl kiekių, rūšių ir laiko. Mes įsikūrę Vilniuje, Minsko pl. 33a.

Patiems mums šiuo metu toks pirkinys neįkandamas:(

O gal kas turi nenaudojamų ir nebereikalingų segmentų? Pasitarkime!

Leave a Reply