Ieškome greitosios globos pagalbos

Ne, pagalbos ieško ne šie šuniukai krepšyje, juos pasiskolinome iš interneto. Bet beveik kasdien į mus kreipiamasi dėl neatsakingų šeimininkų išmestų šunelių, o prieglaudoje neskiepytukams na niekaip nebėra vietos, jie gali ir patys susirgti, ir kitus užkrėsti, juk nežinome, kaip ir kur jie gyveno iki šiol, tik aišku, kad ne idealiomis sąlygomis. Savanoriai taip pat negali priglausti visų…

Todėl ieškome rimtų globėjų, kurie gali suteikti namus vienam, dviem ar keliems šunyčiams per parą nuo pranešimo iki 3-4 savaičių, kol susidarys imunitetas po skiepų (aišku, pasidovanoti gali iš namų ir greičiau), o tokio laiko tarpo reiktų, kad galėtume saugiai paimti į prieglaudą.

Iš mūsų pusės: pirminę veterinarinę apžiūrą pažadame, vėliau prireikus taip pat prižiūrėsime, tik reikės atvežti iki mūsų, skiepysime, ženklinsime.
Pasirašysime globos sutartis, sutarsime dėl terminų.
Prižiūrėsime dovanojimą, jei nenorite, tartis su būsimais šeimininkais ir sutarčių pasirašyti jums nereikės.

Iš jūsų pusės:
Esate kantrūs, turite laiko valymui ir priežiūrai, ir nesitikite, kad šuniukai tupi kur patupdyti:)
Būstas jūsų arba turite šimtaprocentinį leidimą ten laikyti gyvūnus.
Nebijote kakučių, balučių, helmintų, nes jų irgi gali pasirodyti po nukirminimo.
Nesate šunims alergiškas nei jūs, nei šeimos nariai, ypač vaikai.
Jei turite kitą gyvūną, esate visiškai tikras, kad jam nesudarys problemų naujokų atsiradimas, o jei sudarys – rasite kokią nors išeitį keliom savaitėm.
Jokia priežastis, išskyrus neduokdie gaisrą ar traumą, neprivers jūsų palikti šuniukų ir mūsų ant ledo, pvz., po poros dienų, nes „nesitikėjau, kad jie taip viską graužia“ arba „prisiminiau, kad man močiutės jubiliejus Palangoje“.
Esate savarankiškas ir lankstus.

Idealu būtų, jei jau turite patirties su mažyliais, ir ne vieną-dvi dienas.

Šuniukai bus neskiepyti, tad jūsų namuose negali būti neskiepytų šunų.

Jei galite pagelbėti, parašykite mums į FB IR į [email protected] paštą (pašte lengviau surasti praėjus kiek laiko, nes gauname daugybę pranešimų kasdien). Nurodykite vardą, miestą, TELEFONĄ, patirtį, nuo kada galite globoti (pvz., gal tik liepą, o gal iki padovanojimo kad ir kada jis būtų) ir KIEK šuniukų galėtumėte priimti. Gali būti ir vienas, tai irgi gerai:)

Jei turite nedaug patirties, prieš rašydami apsidairykite bute ir pagalvokite, kaip jausitės, jei šuniukai kažką sugriauš, apsysios ar numes. Ar galima jiems skirti vietą, kur niekam nepakenks?

Ačiū visiems, kas padeda!

Leave a Reply