Kačiukas BROMAS: trys kojos ir 150 eurų skola

Bromas pateko pas mus dar visai kruopiukas. Negana, kad gimė po balkonais, tai dar ir su sveikata nepasisekė: viena jo užpakalinė letena buvo tik iki alkūnės. Remdamasis ta kojyte jis nuolat ją užsigaudavo, įsiskaudindavo galiuką, apsikruvindavo… Kad palengvintume jam gyvenimą, tą dalį chirurgė neseniai amputavo iki klubo. Trikojukams tai įprastas reikalas, ir tame nėra tragedijos. Tikime, kad šis drovus, mielas didžiaakis katinėlis taps kažkam pačiu mieliausiu:) Žinoma, jis ne tik vaikščioja, bet ir šokinėti gali.

Bet operacijos, net su nuolaidomis, kainuoja, o mes pastaruoju metu neišlendame iš skolų… Neįsivaizduojate, kaip tada neramu, kai nuolat turi virš 200 gyvūnų savo globoje.

Bromas ir mes būtume nepaprastai dėkingi, jei padėtumėte padengti jo 150 eurų skolą: http://sosgyvunai.lt/parama/ (antra „kišenėlė“). Turime ir Paypal.

Ačiū! Be aukų mes tiesiog negalėtume gelbėti gyvūnų, veikla būtų neįmanoma…

***

Bromo istorija: šaltą rudenį Vilniuje, Stanevičiaus gatvėje, po balkonais, aptikta išsigandusi katė su trim naujagimiais kačiukais. Mūsų FB draugų dėka gavome narvą, ir šeimyna persikraustė pas „SOS gyvūnų“ savanorę Sigitą namo. Greitai paaiškėjo, kad tik vienas kačiukas atrodo įprastai… KIti du turėjo problemų, vienas su akyte, kitas su kojyte. Dabar jau visi ūgtelėjo iki 4 mėnesių ir imamės juos tvarkyti:) O jei rimtai norite priglausti – rašykite mums išsamią žinutę į FB.

Leave a Reply