Lukutė: mušta, šauta, pamesta – bet gavusi viltį

Lapkričio 28 dieną Kaišiadorių degalinėje rasta juoda katė. Tiesiog likimo pirštas suvedė mūsų savanorę su prie degalinės durų šąlančia beglobiuke.

Taip Lukutė atsidūrė Vilniuje po „SOS gyvūnų“ sparnu. Lukutė buvo nuvežta į kliniką, kur sterilizacijos metu sutvarkyti kiti įsisenėję sužalojimai: išoperuotas šratas iš šlaunies ir ištraukti žiauriai išmušti apatiniai dantukai…

Lukutė šiuo metu sveiksta globėjos Ingos namuose, gauna nuskausminamųjų vaistukų ir daug globėjos meilės ir rūpesčio. Kai sustiprės ir atsigaus ieškosime jai nuolatinių namų. Norime visų jūsų paprašyti, tų, kas skaitote, nes tie, kurie skriaudžia gyvūnus, neseka tokių puslapių ir sunku jiems žinią perduoti, tad prašome jūsų:

Nelikite abejingi gyvūnų skausmui, šalčiui ir badui. Jei matote skriaudžiamą gyvūną – netylėkite, neapsimeskite, kad nematote, neleiskite skriaudėjams taip elgtis! Jei matote sušalusį ir alkaną – nenusisukite, neapsimeskite, kad nematote. Priglauskite, sušildykite, ieškokite pagalbos pas draugus ir kaimynus, kreipkitės į prieglaudas ir net jei gausite neigiamą atsakymą, nenuleiskite rankų.

Nebijokite laikinai pagloboti, kol atsiras laisva vieta prieglaudoje. Kartais užtenka vieno paprasto skelbimo internete ir gyvūnas randa naujus namus, nes, o, dangau, kažkas būtent tokio augintinio ieškojo! Niekada neliksite praradęs, jei ištiesite pagalbos ranką. Būkite gailestingi ir būkite drąsūs! Ir palaikykime vieni kitus, nes mūsų pagalbos ir paramos reikia daugybei gyvūnų.

Leave a Reply