Maksimas – eilinis rastinukas:(

Kiek jų daug… Kiek daug jaukių, jaunų, naminių katinų išmetama iš namų (arba jie pabėga ir yra neieškomi), nes nekastravus pradeda žymėti teritoriją, miaukti, kvailioti… Ir tupi persigandę laiptinėse, po krūmais kieme, didžiulėm akim, alkanais pilvukais. O jų šeimininkai nusigręžia ir pamiršta.

XXI amžius, o vis dar tas pats. Na neimkit kačių, žmonės, jei jums galvoje dar senovinis kaimas, būkit geri 🙁 Bet kur ten, pasidžiaugia keletą mėnesių ir atsikrato, o tie, kas lengva ranka išdalino kačiukus, net nepasidomi. Ir toliau greičiausiai veisia, nes juk taip lengva išdalinti! Kodėl manome, kad ne iš prieglaudų tie katinai? Nes mes čipuojame dovanojamus gyvūnus. Tą turi daryti ir kitos organizacijos. O štai privatūs asmenys – labai retai apie tą susimąsto…

Beveik esame tikri, kad Maksimas taip pat pakliuvo į tokią situaciją, nes atsirado daugiabučio laiptinėje Pilaitėje. 6-7 mėnesiai, jaukus, mielas… Ir jau išduotas.

Dabar jis mūsų globoje, paskiepysime ir ieškosime namų. Jam pasisekė, kad atsirado globėja, kad pajėgėme priimti. O kiek nepavyksta net rasti?..

Sterilizuokite, kastruokite kates, nes jų per daug Lietuvoje, kad galima būtų rasti atsakingų šeimininkų visoms. Jei neišgalite to padaryti artimiausioje veterinarijoje, pasinaudokite mūsų paslaugomis. Mūsų prieglaudos klinikoje Minsko pl. 33a (VILNIUS) už nekomercines kainas sterilizuoti katę ar šunį gali bet kuris augintojas. Kreipkitės:) 868339826 (dienos metu).

Leave a Reply