Mažieji miauksiukai ieško namų

Iš įvairiausių situacijų ir vietovių patenka pas mus katinėliai, ir tikimės, kad išvyksta jie į gerus namus, pas atsakingus šeimininkus. Visi apžiūrimi veterinarų, ženklinami mikroschema, jei amžius leidžia, skiepijami (todėl jei nauji šeimininkai gali paaukoti 10-15 eurų, kurie bent pagrindines išlaidas padengtų, visada džiaugiamės).

Kontaktus rasite prie visų skelbimų, jais ir kreipkitės;)

Gražuoliai, sidabriniai rainiukai Aras…

ir Arka:
Labai mieli, draugiški, socialūs mažyliai, kurie labai nori žmogaus dėmesio ir jau senokai svajoja apie tikruosius namus.
Dovanojami suženklinti, nukirminti ir tik pasirašius dovanojimo sutartį, pagal kurią įsipareigosite pasirūpinti augintinio sterilizacija/kastracija. 868339826 VILNIUS (Minsko pl. 33a).

Spalvingasis ketvertukas! Visai mažučiai ~1,5 men. Ryži berniukai ir trispalvė mergaitė. Visi labai mieli, draugiški, nori žmogaus dėmesio ir šilumos.

 


Dovanojame suženklintus, su prieglaudos sutartimi, atsakingiems pilnamečiams, suprantantiems, kad kačiukui reikia daug dėmesio, kokybiško maisto, o susirgus ir veterinaro priežiūros. Atėjus laikui mažylius bus būtina sterilizuoti.
868369502 VILNIUS. Akropolio namelis, dirbame kasdien, galite mus rasti antroje Akropolio pusėje, greta autoplovyklos (LAUKE), dirbame 10-21 val., tik dėl dovanojimų neateikite jau į pabaigą, nes tam reikia laiko.

Iš savanorės namų globos dovanojami trys žavūs, tvarkingi, energingi kačiukai Furbis, Fuga ir Fibi.

Furbis labai aktyvus berniokas, draugiškas ir žaismingas.

Fuga drąsi katytė, vos prisilietus užkuria murkimo motoriuką, o Fibi su kačiukais dūksta, bet su žmogumi kol kas atsargi.

Fuga, Fibi ir Furbis suženklinti, gavę vaistų nuo parazitų, dovanojami į atsakingas rankas su dovanojimo sutartimi. Vilnius, 861626728.

O štai žavi kačiukų trijulė iš Lentvario. Kačiukai apie 2 mėn. amžiaus, gavo vaistų nuo parazitų. Dovanosime suženklintus, paskiepytus, pasirašysime dovanojimo sutartį, pagal kurią įsipareigosite pasirūpinti augintinio sterilizacija/kastracija. Vilnius, 868339826.

Mergytė, vardu Lipa:

Jos broliukas Likas:

Ir dar vienas broliukas, Laitas:

Dėl visų kačiukų skambinkite prie skelbimų nurodytais numeriais dienos metu. Ačiū už supratimą:)

Leave a Reply