Mažieji šuneliai mūsų globoje

Mūsų prieglaudos filiale, Akropolio namelyje, apsigyveno keletas mažų dailių šunelių, kuriems reikia tikrai gerų, atsakingų šeimininkų. Gana pametinėjimų ir palikinėjimų! Daug meilės, skiepai, tvarkinga mityba, auklėjimas, suėjus laikui – sterilizacija. Argi tai daug?:) )

Bet jei nenorite įdėti pastangų, o svajojate, kad viskas iškart vyktų stebuklingai, kaip burtų lazdele pamojus, geriau neimkit, nes tai ne žaislas – bus ir jums ramiau, ir mums, ir šuneliui!

MOKA (~4men)

Energinga kaip porcija espresso, bet tuo pačiu saaaaldi, kaip šokoladas ❤️

Ši mažylė rasta autobuso stotelėje, visai prie judrios gatvės. Labai pasisekė, kad laiku buvo pastebėta. Spėjam, kad bus vidutinio ūgio ilgakojė stirnytė

ČIKA (~4 mėn.)

Labai linksma, miela ir smagi. Mamytė ~15 kg, tai tikėtina, kad ir Čika bus vidutinio dydžio.

BRUNO (~5 mėn.)

Dar nedrąsus, bet labai mielas trumpakojis mažylis. Stambus tikrai nebus.

BONITA (~5 mėn.)
Gerokai drąsesnė ir stambesnė už broliuką Bruno. Tikras geros energijos ir bučinių užtaisas😉 Panašu, kad bus iki pusės blauzdų.

Jei norite susipažinti – užsukite į „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį, kuris stovi antroje Akropolio pusėje, lauke, greta autoplovyklos, arba prieš tai paskambinkite tel. 86369502. VILNIUS. Dirbame kasdien, 10-21 val., dėl dovanojimų geriau atvykti ne vėliau kaip 20 val.:)

Visi šuniukai skiepyti ir ženklinti mikroschema.

Kad prieglauda galėtų veikti, mums būtina kaip oras parama iš 2 proc. nuo GPM. Tai mūsų gyvūnų gelbėjimo ir išgyvenimo šaltinis.
Mes seniai dirbanti prieglauda, kuri kasmet po truputį plečiasi, padedame vis daugiau gyvūnų. Žinome, ką darome ir kaip tą daryti kokybiškai. Prisidėkite ir jūs! Čia rasite, kaip tą padaryti: http://sosgyvunai.lt/parama/

Leave a Reply