MIRA: nemylėta, apleista, išmesta

Atnaujinta: daktarai pasakė, kad Miros auglius galima operuoti, tad kai tik ji sustiprės, bus atlikta operacija!

Gavome praėjusią savaitę ekstrinį pagalbos prašymą. Pastebėjęs sulysusį šunį Vilniaus rajone, Motiejiškėse vis toje pačioje vietoje Andrejus kreipėsi į mus su klausimu, ar negalėtume padėti. Šuo be viso kito buvo su dideliu augliu papilvėje. Gal kam ir kyla klausimų, kas tai, o mes jau žinome: brandaus amžiaus nesterilizuotos kalytės neretai tampa auglių, suvėžėjusių mastitų ir kitų negerovių aukomis. O tada „rūpestingi“ šeimininkai, kuriems sergantis šuo bado akis, jį tiesiog pameta… Greičiausiai istorija ir šiuo atveju buvo tokia.

Mūsų savanorė nuvyko pažiūrėti, ar kalytė leistųsi įlaipinama į mašiną. Ką pamatė? Buvusią gražuolę, kuri visiškai apleista, nuvargusi, nuo garsesnio žodžio ar pakeltos rankos gūžiasi ir krūpčioja… Oi nelengvas buvo jos gyvenimas. Neveltui iš keturių nuotraukų tik vienoje pavyko pagauti jos žvilgsnį, varguolė kruopščiai rinko atvežtus sausiukus iš žolės ir apskritai stengėsi kuo mažiau į save atkreipti dėmesį.

Mūsų kiemelyje ne vienas ligoniukas, senjoras, bet negalėjome nusisukti nuo Miros. Pabandykime kartu grąžinti jai buvusį grožį ir žvalumą, pagydyti, suteikti šansą rasti naujus namus!

Visų pirma, kai tik bent kiek priaugs svorio, jai reikės operacijos, kol auglys neišplito. Manome, tam prireiks apie 150 eurų. Jei galite padėti Mirai nelikti skoloje, būsime labai dėkingi.

VšĮ „SOS gyvūnai“
Mokėjimo paskirtis: kalytei Mirai
Įmonės kodas 301536872
Sąskaitos nr.: LT837300010106209100 (Swedbank AB)
SWIFT/BIC kodas: HABALT22(aukojantiems iš užsienio)
Sąskaitos nr.: LT853500010002326794 (Paysera LT)
Paypal: [email protected]

Jei norite pasiūlyti namų globą, paaukoti grynais arba pervesti lėšas tiesiai veterinarijai, susisiekime [email protected]

Istorija mūsų FB profilyje

Leave a Reply