MŪSŲ PUSĖ ŠIMTO

Ko pusė šimto? eurų? konservų dėžučių? užklausų dėl dovanojamų kačiukų?

Neee, tiesiog kačiukų jaunikliukų mūsų globoje šiuo metu pusė šimto – 29 prieglaudoje ir 20 savanorių globose. Galite įsivaizduoti, kiek reikia dėmesio, maistelio, kraiko, o kartais ir vaistų (t.y., išlaidų) tokiam kiekiui mažylių. Bet dar ir ne tame esmė. Esmė ta, kad negalima visų paleisti lakstyti, kol gydomi, kol neskiepyti, kol kažkas viduriuoja, o kažkas dar baikštukas… Todėl mažyliai prieglaudoje tupi narvuose. Ir DAUGIAU NARVŲ MES NETURIME (ir nebūtų jau kur statyti). Nėra kur įkurdinti naujų, todėl susimildami, suprantame, kad geros širdys verčia skambinti ar rašyti, pamačius kačiuką kieme ir prašyti jį priimti, bet supraskite – mes ant ribos, kol dovanojimai tokie lėti…

Jei tik galit, imkitės iniciatyvos ir patys, tai įmanoma ir turime tokių pavyzdžių. Mes padėsime patarimais, gal rasime, kaip pasiūlyti nebrangias vet. paslaugas. Pasidalinsime skelbimais. Bet negalime priimti kasdien dar po penkis katinėlius, labai liūdna, bet negalime… Nepykit ant mūsų, negraudinkite, negąsdinkite.

Jei galite paremti mažų katinėlių išlaikymą, gydymą, skiepus, labai būsime dėkingi: http://sosgyvunai.lt/parama/ mūsų visi rekvizitai. Rašykite KATINĖLIAMS. Beje, vidutinis „sutvarkymo“ kraitelis, neskaičiuojant kraiko, sauso maisto, kurį gauname neretai dovanų, ir neatsižvelgiant, jei kažkam reikia specialaus maisto ar rimtesnių vaistų, sudaro apie 20 eurų (kart penkiasdešimt…)).

Ir visada kviečiame atsakingus, rimtai nusiteikusius žmones tapti laikinais globėjais. Jei nebijote sunkumų, jei nesate linkę į paniką, jei jūs savarankiškai mokate susiorganizuoti transportą ar netgi vet. paslaugas, o kilus klausimų ieškoti atsakymų, jei po dviejų dienų nenumesite atgal į prieglaudą, nes „katinėlis turi vieną blusą“ arba „katinėlis drasko tapetus“, kreipkitės per mūsų FB arba [email protected]:) Mes duotume jums keletui savaičių katinėlį/-lius, kurie beveik pagiję, kuriems reikia dar palašinti akutes arba tiesiog dar pastebėti, leisti atsigauti, atsimaitinti, išsiprausti, priprasti prie žmogaus. Ir kai jau visai bus tvarkingi, paskiepyti, tai paimsime juos dovanojimui, jei nenorėsite dovanoti iš namų patys su mūsų sutartimis. Pasirašome globos susitarimus.

Leave a Reply