N-18! Drama prie tvoros. (GLOBA RASTA)

Ne kartą prieglaudoje esame radę per tvorą permestą gyvūną (dažniausiai jau negyvą), todėl pakabinome ne vieną įspėjantį skelbimą. Pasirodo, kai kurie „protingai mąstantys“ žmonės palieka plastikinius maišelius su gyvūnais tiesiog prie pat tvoros ir galvoja, kad per skylėtą tvorą prieglaudos šunys paliktos „dovanėlės“ nepasieks. Deja, jie klysta. Vos prieš valandą trumpam į prieglauda užsukusi mūsų savanorė buvo „maloniai“ nustebinta naujais prieglaudos gyventojais. Ji rado prie tvoros maišelį su mažyčiais šunyčiais. Ir kas čia keisto? Nieko. Gi gerai, kad ne į mišką išvežė, o prie prieglaudos paliko! Deja, susirinkusi šuniukus ir žengusi pirmą žingsnį į prieglaudos teritoriją, savanorė sustingo, nes vos neužlipo ant kažko minkšto. Ir spėkite kas tas kažkas minkštas! O gi mažas šuniukas, kurį per tvorą įsitraukę šunys netyčia uždusino. Šunų kaltinti tikrai negalime, bet kaltiname neatsakingus šunų šeimininkus, kuriems turbūt nežmoniška atrodo sterilizuoti savo kalytę! O palikinėti mažylius nakčiai lauke, kai iš vienos pusės gatvė, o iš kitos skalijantys šunys – žmoniška turbūt…

Vėl mums pikta, skaudu, sunku sutramdyti ašaras, o daugintojai vėl išsisuko be bausmės. Na tikėkimės, kad bent jau gyvenimas jiems dosniai atsilygins už „humaniškus“ jų žygdarbius.

Gyvi liko 6 šuniukai. Jie visai dar mažyčiai. Savanorė juos apgyvendino narvuke, įdėjo konservų, bet tokį maistą šunyčiai turbūt pamatė pirmą kartą. Mažyliai vis ieškojo ką žysti, bet laimei baksnojant jų snukučius į konservuką jie po truputį pradėjo patys valgyti. Prieglaudoje neskiepytiems šuniukams pavojinga, o jie tikrai dar per maži skiepams. SKUBIAI IEŠKOME JIEMS GLOBOS. Nebūtina paimti visų į vienus namus, galima ir po vieną ar du. Globos ieškome Vilniuje ir tik pilnamečių atsakingų asmenų.

Jei galite priglausti nors po vieną šuniuką, skambinkite tel. nr. 868339826 (neatsiliepus parašykite sms).

P.S. Nepalikinėkite gyvūnų prie prieglaudų tvorų, nemėtykite per jas, nes iš patirties sakome, kad gyvūnai visada nukenčia. Neleiskite gimdyti savo kalytėms ir katytėms, jei tie šuniukai ar kačiukai jums nereikalingi. Išeitis visada yra – sterilizacija.

Leave a Reply