Naujokai: nešpicas; nereikalinga; supjaustytas; išmestoji

Nuolat atkeliauja pas mus į prieglaudą varguoliai, kuriems reikia ir veterinarinės pagalbos, ir namų. Šiame poste – keletas jų.

Negimei špicu? „Von“ į prieglaudą!

Įsigijo žmonės špicą, džiaugėsi, augino, patenkinti pirkiniu baisiai buvo. Laikas eina, kalytė Mucha auga ir darosi visai nepanaši į špicą. Ką daryti, ką daryti?! Kur kreiptis? Gal į Vartotojų tarnybą, kad pardavėjui baudą paskirtų už apgavystę? Žmonės gi baisiai pirkiniu nepatenkinti.
Ironizuojame, nes mums pikta. Mucha atiduota iš namų, nes šeimininkų lūkesčių neišpildė, per didelė išaugo.

Bet juk gyvūnas – ne užgaida, ne daiktas, ne pirkinys, kuris turi tenkinti mūsų poreikius ir lūkesčius. Gyvūnas – tai gyva būtybė, kurią priėmę į savo namus prisiimame visišką atsakomybę, kad ir kas nutiktų. Mucha gimė 2017-11-14, paskiepyta. Ieškome jai nuolatinių namų arba laikinos globos. Tel. nr. 868339826. Vilnius.

Tūzas: varguolis nuo ūsų iki uodegos

Gavome pranešimą apie gatvėje vargstantį benamį katiną. Rainys visiškai suvargęs, nuolat kratė užpakalines kojas, čiaudintis ir apsitraiškanojęs. Atlaisvinę vieną narvelį priėmėme nabagėlį po savo sparnu, pavadinome Tūzu. Vidutinio amžiaus katinas, labai sulysęs, stipriai peršalęs, o liūdniausia, kad kentė stiprius skausmus, nes jo uodega yra visa supjaustyta Turbūt katinas įkrito į kokias stiklo šukes, ar peštynių metu buvo stipriai sužeistas, bet žaizdos panašios į pjautines. Tūzas gauna visą puokštę vaistų nuo peršalimo, skausmo, antibiotikų, vitaminų. Jam galite perduoti lauktuvių skanių atstatančių konservų Akrtopolio namelyje, kol kas šis mūsų globotinis nedovanojamas.

Mamyte, tavęs ir tavo vaikų mums nereik!

Gražuolę vikiečių aviganio mišrūnę Rondą žmonės rado išmestą kartu su savo tik gimusiais mažyliais.
Neliko abejingi, parsivežė šeimyną namo ir suteikė laikiną prieglobstį. Mažiukai užaugo ir iškeliavo į namučius, o Ronda atvyko pas mus ir taip pat ieško savųjų namų.

Rondai apie 5 metus, labai draugiška žmonėms, su šunimis nesipyksta, tačiau linkusi dominuoti. Labai sargi, todėl labiau tinkama gyventi nuosavame name ar sodyboje nei bute.
Labai protinga, gera, puiki šeimos draugė ir sargė mūsų Ronda
Jei norite suteikti Rondai namus, skambinkite tel.: 868339826, 865514802, arba rašykite [email protected]
Labai prašome finansinės paramos.Rondą turime paskiepyti, ženklinti ir būtinai sterilizuoti.
Prisidėti galite paaukodami: http://sosgyvunai.lt/parama/

Mila: išmestoji trispalviukė

Mila. Jauna smulkutė katytė, atsidūrusi gatvėje Milą nukirminome, sterilizavome, katytė ruošiasi skiepui, ženklinimui ir keliaus šeimininko laukti į „SOS gyvūnų“ Akropolio namelį. Dėl Milos kreipkitės tel. nr. 868339826, Vilnius.

Leave a Reply