Naujokai prašo paramos ir dėmesio

Papasakosime jums istoriją… Viename mieste (Vilnius vadinasi), prie vienos biudžetinės įstaigos keletą mėnesių gyveno katytė. Jos nevijo, maitino (jau ir tai gerai), bet visoje didžiulėje įstaigoje neatsirado žmogaus, kuris pagalvotų, kad jei tai nesterilizuota katė, ji atsives kačiukų. Ir, žinoma, pavasarį ji atsivedė penkis kačiukus po laiptais.

Istorija tęsėsi toliau: visi jie gaudavo daug įvairiausio maisto, žaisdavo pievelėje, bet vėlgi neatsirado nei vieno žmogaus, kuris pagalvotų, kad „nors tai ne mano katė, ne mano kačiukai, kas bus, kai jie suaugs ir sulaukės? Reikia ieškoti pagalbos, kol nevėlu.“ Deja…

Laimė, pro šalį ėjo moteris, tos įstaigos klientė, kuri pamatė porą kačiukų po laiptais ir parašė mums.

Čia praleidžiam visas ilgo gaudymo peripetijas, kurių nebandęs nesupras, o bandęs ir taip žino, bet rezultatas toks: visi penki ir mamytė pagauti:)

Kačiukai į žmogų dar žiūri kreivokai, bet daro pažangą. Turime keturis broliukus ir sesutę. Mama Polė jaunutė, liesutė…

Jie visi laikinoje globoje, tačiau greitai ateis skiepų ir ženklinimo metas. O kai gyvūnų tiek daug, tai rimtas finansinis pareiškimas prieglaudai…

Kiekvienam skiepui ir čipui reikės 15 eurų, jei galite paremti, jums čia: http://sosgyvunai.lt/parama/, rašykite „Penketukui ir mamai“:)

Amūras

Sveikatytė

Kabliukas

Vitaminas

Mama Polė

Sveikačiukas.

Leave a Reply