Naujokas Tobis negaluoja, reikia paramos

Susipažinkite su mūsų naujoku Tobiu, kuris mūsų prieglaudoje dar neišbuvo net 2 savaičių ir nespėjo prisistatyti, o jau prašo Jūsų pagalbos. Pavasarį Tobis priklydo pas soduose gyvenančią geraširdę moterį, kur ir apsistojo. Vis atbėgdavo pavalgyti, pamiegoti, paglostymų paprašyti… Rūpinosi juo moteris, bet pati susirgo, atsigulė į ligoninę operacijai, o po operacijos ji išvyksta į užsienį pas savo dukrą gydytis toliau. Netekęs jaukaus prieglobsčio nenuorama Tobis atkeliavo pas mus.

Šunelis ne jaunas, bet ir nesenas, vidutinio amžiaus, šlubas galinėmis kojytėmis, nedidelio ūgio. Dar nespėjome į kliniką kreiptis dėl jo kojyčių bėdelės, kaip Tobis nusprendė sunegaluoti, nustojo ėsti, pradėjo nuolatos vemti, pasidarė liūdnas ir vangus… Teko šiandien skubiai su juo keliauti į veterinarijos kliniką, kur jam buvo atlikti kraujo tyrimai, rentgenas, suleisti vaistai, lašinta lašelinė…

Kraujo tyrimai parodė stiprią dehidrataciją, kepenų ir inkstų rodikliai geri, rentgeno nuotraukoje svetimkūnių nesimatė. Šiandien sugirdytas bario sulfatas, todėl rytoj reikės pakartotinai daryti rentgeną (tokia procedūra visada reikalinga). Visos procedūros nepigiai kainuoja, todėl labai prašome finansinės paramos Tobio gydymui. Kraujo tyrimai, du rentgenai, apžiūra, vaistai, lašelinės…mums kainuos apie 100 eurų.

Būsime labai dėkingi už kiekvieną eurą!

Klinikoje Tobis elgėsi gražiai. Žinoma teko uždėti antsnukį, kad mūsų nesuvalgytų kol leidžiami skaudūs vaistai, statomas kateteris ir daromas rentgenas. Beje, ir mašinoje šis šunelis elgėsi gražiai, ramiai sėdėjo savo vietoje ir žvalgėsi aplinkui.

Paaukoti galite:
VŠĮ „SOS gyvūnai“
Mokėjimo paskirtis: TOBIUI
Įmonės kodas 301536872
Sąskaitos nr.: LT837300010106209100 (Swedbank AB)
SWIFT/BIC kodas: HABALT22(aukojantiems iš užsienio)
Sąskaitos nr.: LT853500010002326794 (Paysera LT)
Paypal: [email protected]

Leave a Reply