Ne bitė Maja

Taip, tai dar viena haskė, likusi be namų… Tai dar viena laisva dūšia, kentusi savo „šeimininko“ mušimą, ujimą, nepriežiūrą. Na nėra haskiai pliušiniai žaisliukai!!! Žavūs žydraakiai mažyliai išauga į didelius, rimtus šunis, kuriems reikia LAIKO, DĖMESIO, MEILĖS IR VALIOS. O ne smūgio, riksmo, prievartos. Kaip ir kiekvienam šuniui, tik kitas stengsis kuo mažiau kristi į akis, bus nuolankus, o haskis ieškos kaip išsivaduoti. Išsivadavo – Maja dabar mūsų globoje.

Ir laukia žmogaus, kuris nesakys „ai, aš turėjau rotveilerį/vokietuką/spanielį, nereiks man dresūrų, aš viską pats“. Reiks reiks, JIE KITOKIE. Jei norite išsiugdyti šunį, kuriuo galėsite didžiuotis, ir kuris bus jūsų draugas, o ne tarnas – susipažinkite su ja. Skambinkite dienos metu tel. 865514802, 868339826. VILNIUS. Manome, Majai geriausia būtų sodyboje.

P.S. Haskininkai, kurie vis dar leidžia kalytėms „dėl sveikatos ir grožio“ atsivesti mažylių, nes jie „taip lengvai išdalinami“, truputį pamąstykit apie tai, į kokius namus jie paklius…

Leave a Reply