Nebrangių sterilizacijų projektas tęsiasi!

Artėja pavasaris, ir vėl daugybė kačių bus išmestos į lauką, nes dėl rujos rėkia namie ar žymi kampus. O prie visų prieglaudų tvorų naktimis atsiras dėžutės su namie pridaugintais ir nereikalingais šuneliukais, išsigandusiais ir silpnais…

Tai absoliučiai nenormalus požiūris XXI amžiuje. Net jei pajėgiame priimti, išgydyti taip išmetamus gyvūnus, patikėkit, rasti atsakingus žmones, kurie dar neturi augintinių, vis sunkiau 😿

Suprasdami, kad ne visi pajėgia sterilizuoti gyvūnus komercinėmis kainomis, kviečiame pasinaudoti „SOS gyvūnų” klinikos paslaugomis:
* Katino kastracija 15 Eur;
* Katės sterilizacija 20 Eur;
* Šuns kastracija, kalytės sterilizacija nuo 20 iki 50 Eur, pagal svorį.

Registracija telefonu 868339826 10-17 val., klinika įsikūrusi Minsko pl. 33A Vilniuje, „SOS gyvūnų” prieglaudoje.

Daroma vidinė siūlė, jokio gaubto dėti nereikia, nebent išskirtiniais atvejais. Traukti siūlgalių nereikia! Jei šilta ar yra kur po stogu pasislėpti, laukinė katė gali keliauti į lauką po paros kitos!

Gyvūnų neperlaikome – sutvarkome ir atiduodame. Būtinai turėkite boksą, jei atnešate katę ar katiną. Jokių nešiojimų antklodėlėse, tai ir šiaip neaugu, o pas mus už tvoros šunys loja, negi norite, kad katė pabėgtų???

Veterinarijos kabinetą įkūrėme, investuodami iš 2 proc. gaunamas lėšas ir žmonių skirtas aukas. Nuo spalio mėnesio, kai pradėjome teikti paslaugas gyventojams, mūsų veterinarė jau sutvarkė šimtus gyvūnus. Tai yra tūkstančiai neatsivestų katinukų ir šuniukų, kurių ir taip Lietuvoje perteklius!!! Būk atsakingas ir tu:) Tai ne tik atsakinga ir ramiau žmogui, tai saugiau ir sveikiau pačiam gyvūnui. Patikėkite, žinome, ką sakome.

Sterilizacija – viena iš lengviausių operacijų, ypač katėms. Nesigraudinkite, kad pasmerkiate gyvūną kažinkokiems vargams: katė atsigaus tą patį vakarą ar rytojaus dieną ir ės, ir lakstys:) O jei katinas, tai išvis net nepastebės, kas nutiko:) Greitai atsigauna ir šunys.

Sterilizuoti rekomenduojame kates nuo 5 mėn., katinus nuo 6-7 mėn.

Šunis ir kalytes nuo 6 mėn., nelaukiant rujos, o jei stambūs – nuo 9 mėn.

NEREIKIA JOKIŲ MORČIŲ LAUKTI. Pvz., JAV operacijos daromos jau 3 mėn. katėms ir šunims, bet be būtino reikalo su tuo neskubame. Tad apsispręsk ir kreipkis, kol dar ne vėlu:)

Leave a Reply