Partrenktieji, sužeistieji… Gali padėti ir tu!

Sausis nebuvo itin žvarbus, tad apšalėliai į prieglaudą neplūdo, bet va sužalotų ne vienas… Žmonės, kodėl jūs taip nesaugot savo augintinių??? Dar labai daugeliui atrodo, kad gyvūnui smagu lakstyti pačiam po miestus, bet nesuvokia, kokį pavojų jiems kelia automobiliai ir kiti, piktesni gyvūnai… Nekalbant apie žmones.

Gerai bent tai, kad yra ir padedančių, pranešančių, paremiančių tokių nelaimėlių gydymą. Ir tai dar dažnai neužtenka aukų… O juk tie pinigai galėjo būti skirti prevencijai, jei KAŽKAS, atseit šeimininkas, nebūtų taip pro pirštus žiūrėjęs į savo pareigas.

Sausį pas mus pateko Lostas-Kingas, rastas partrenktas Minsko plente vokiečių aviganio mišrūnas. Jaunas, draugiškas šuo… Lūžusios trys letenos, vienos kojos lūžis atviras… Vargšas net pats nusilengvinti negali, nes negali ant tų kojų stotis. Mažiausiai trys operacijos! Jų ir pradinio stacionaro kaina – apie 1000 eurų! Laimė, Lostas sulaukė didelio palaikymo iš visuomenės ir neįklimpome į skolas nuo pat pradžių. Tačiau paskui dalį metalo dar reikės traukti… O kur dar stacionaras, vaistai ir apžiūros…

Taip pat Andžel, kalytė, atvežta iš Trakų rajono. Vargšė buvo kažkieno sukandžiota, klaidžiojo visa sulysusi, išsigandusi… Kailiukas trumpas, o lauke visgi žiema… Laimė, kad atsirado Šklėriuose žmonių, kurie ėmė ieškoti pagalbos, ir ne tik, kaip neretai būna, pranešiau ir sėdžiu rankas sudėjęs, o maitino, pratinosi, kad galima būtų pagauti. Kalytė atvyko į prieglaudą ir ja pasistengsime pasirūpinti. Patekusi į saugią aplinką, ji iškart parodė, kad nėra kokia laukinukė, piktukė… Andžel meili ir draugiška.

O dar ir Rudukas iš Rūdiškių. Jaunutis, nedidelis šunelis rastas partrenktas mašinos, kraujo klane. Lūžęs dubens kaulas… Pagal pranešimus, nutrenktas nebe pirmą kartą, bet šeimininkai nedarė išvadų nei po pirmo, nei po antro. Trečio šanso tikrai neketiname duoti. Nemokate prižiūrėti gyvūno – įsigykite žaisliuką! Rudukas ras šeimą, kuriai jis bus brangus ir svarbus. Jo operacijos irgi laukia nelengvos, bus reikalinga mažiausiai 300 eurų.

Būsime labai dėkingi už paramą, nes kiekvienas toks atvejis smarkiai išbalansuoja mūsų biudžetą, kurio turi užtekti ~200 gyvūnų prižiūrėti, skiepyti, gydyti.

„SOS gyvūnų“ banko sąskaitų rekvizitai:
Gavėjas: SOS gyvūnai
Sąskaitos Nr.: LT853500010002326794
Banko pavadinimas: Paysera LT
SWIFT/BIC kodas: EVIULT21XXX

Pavedimus iš „Swedbank“ banko galite atlikti į šią sąskaitą:
Sąskaitos Nr.: LT837300010106209100
Banko pavadinimas: Bankas “Swedbank“, AB
SWIFT/BIC kodas: HABALT22

Rašykite pavedime Lostui, Andžel arba Rudukui, o jei neapsisprendžiate – gyvūnų gydymui, ačiū!

Taip pat galima paaukoti per Paypal.

Pagrindinė bazė mūsų veiklai – tai skiriami žmonių 2 proc. nuo GMP. Tik šiomis lėšomis galime išlaikyti pačią prieglaudą, plėsti ir gerinti patalpas, įsigyti veterinarinei klinikai reikalingų priemonių. Kaip skirti 2 % nuo GPM?

Prisijunkite prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos čia – https://deklaravimas.vmi.lt/
Pasirinkite, per kokią išorinę sistemą prisijungsite.
Elektroninio deklaravimo sistemoje skiltyje „Deklaravimas“ pasirinkite pasirinkite „Pildyti formą“.
Dažniausiai pildomų formų skiltyje pasirinkite prašymas skirti paramą.
Užpildykite formą FR0512 (pernykštės pagrindu negalite pildyti, nes forma truputį pasikeitė).

Pradžioje pažymėkite varnelėmis, ar skiriate paramą paramos gavėjams (tokiems kaip mūsų prieglauda ar kt. organizacijoms), ar taip pat profesinėms sąjungoms ir politinėms partijoms. Jei neskiriate – pažymėkite varnelėmis.

Į formos laukelį E2, kur reikia nurodyti identifikacinį paramos gavėjo numerį, įrašykite 301536872. Paskirties galite nerašyti.
Laukelyje E4, kur nurodomas skiriamos paramos dydis procentais, įrašykite skaičių savo nuožiūra:
2, 1,5, 1 ar 0,5 procento. Viską supildžius, spauskite mygtuką „Užbaigti pildymą“.

DĖL GYVŪNŲ PASITEIRAUTI GALITE MŪSŲ FB ARBA [email protected]

Leave a Reply