Pigesnės sterilizacijos mūsų klinikoje

Nuo 2019 metų kainos keitėsi: katino kastracija 15 eurų, katės sterilizacija 20.

LABAI SVARBI INFORMACIJA ‼️‼️‼️

Norime paskatinti visus, vilniečius ir ne tik, už simbolines kainas pasirūpinti globojamų, auginamų, prižiūrimų ar tiesiog šalia namų matomų gyvūnų sterilizacijomis. Visi esame tiesiogiai atsakingi už vis didėjančią beglobių gyvūnų populiaciją. Turbūt kiekvieno mūsų kieme, gatvėje, rajone, rūsyje ar sodų bendrijoje matome gyvenančius beglobius gyvūnus. Nelikite abejingi – pasirūpinkite arčiausiai esančio beglobio gyvūno sterilizacija! Tai vienintelis būdas humaniškai mažinti beglobių gyvūnų populiaciją bei pasirūpinti gyvūno sveikata ir gerove.
Nuo spalio 16 d. „SOS gyvūnų” klinikoje vykdomas ilgalaikis projektas:

* Katino kastracija kainuos 10 eur;
* Katės sterilizacija kainuos 15 eur;
* Šuns kastracija kainuos nuo 15 iki 40 eur;
* Kalytės sterilizacija kainuos nuo 20 iki 50 eur;

Registracija telefonu 868339826 dienos metu, akcija vykdoma adresu Minsko pl. 33A Vilniuje, „SOS gyvūnų” prieglaudos klinikoje.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar atvažiuojate paimti gyvūno?

Ne, tokios galimybės neturime. Gyvūną atveža ir pasiima pats žmogus.

Ar galite pagauti gyvūną?

Deja, negalime važiuoti, pvz., į kaimą, kuriame KAŽKUR vaikšto šuo, bijantis žmonių arba katė, kuri slapstosi. Jei reikia tik gaudyklę paskolinti – tarkimės, galbūt galėsime padėti, jei labai ją saugosite.

Ar bus tokia akcija Klaipėdoje/Joniškyje/kokiam nors dar mieste?

Ne, mūsų miniklinikos pajėgumai to neleidžia, bet jei kooperuosis keletas žmonių ir veš daugiau augintinių, gali būti, kad ir atsipirks.

 Ar žinote, kur kituose miestuose galima pigiau sterilizuoti?

To reikėtų klausti jūsų miesto gyvūnų prieglaudos, privačių gyvūnų globėjų. Arba tiesiai veterinarijos, ar beglobiui padarytų nuolaidą.

Ar tai akcija iki kažkurio laiko?

Tikimės, kad tai ilgalaikis projektas.

Kokio amžiaus galima sterilizuoti gyvūnus?

Katė, ypač laukinukė, gali būti sterilizuota jau nuo 5 mėn., jei tik sveika ir stipri. Jos greitai atsigauna. Namie gyvenančias galima tvarkyti nuo 6 mėn., patinėlius priklausomai nuo aplinkybių 5-9 mėn.

Mažo ūgio šunis galima sterilizuoti/kastruoti nuo 5 mėn., didesnio vėliau. Pasitarkite, kai paskambinsite.

Ar perlaikote klinikoje gyvūnus keletą dienų?

Tikrai ne, jei neatsiranda medicininės būtinybės, gyvūną galite paimti tą pačią arba kitą dieną. Nereikės vežti atgal siūliukams ištraukti, daroma vidinė siūlė tirpstančiais siūlais. Po operacijos greitai galima paleisti ir lauko kates.

Leave a Reply