Rytinės dovanėlės…

Rytinės dovanėlės (Kongas ir Bongas)
Ir dar vienas gyvūnų atsikratymo atvejis. Jau pavargome moralizuoti, aiškinti žmonėms, jog gyvūnas gyvas sutvėrimas, jis jaučia, jam skauda, šalta. Jei susiklosto aplinkybės ir nebegalite auginti savo gyvūnų reikia skambinti, tartis, stoti į eilę, jog prieglaudoje arti 140 šunų ir kiekvieną naują šunį reikia turėti kur įkurdinti.
O kam klausytis? Juk lengviausia atvežti, pririšti ir palikti.

Tokias dovanėles radome atėję ryte pririštas prie prieglaudos.
Pirmasis nedidelis šunelis Bongas buvo lenciūgu labai įmantriai apvyniotas prie tvoros, jog norėdami jį išlaisvinti turėjome tą įmantrybę pjauti.
Antrasis Kongas, sugebėjo pats išsilaisvinti ir pasimetęs bei išsigandęs blaškėsi aplinkui.

Tiesa, buvo dar ir „Darlingo“ maišas, kurį Bongas jau buvo pragraužęs ir viską išbarstęs. Abu šunys pririšti vakare, nes buvo kiaurai peršlapę, murzini, alkani, išsigandę.

Žmogysta (kuris vadiniesi šeimininku), ar įsivaizduoji, ką jautė vargšas pririštas šuo, visą naktį prasėdėjęs pliaupiant lietui??? Ką turi jausti savanoris, kai išlipus iš mašinos į tave milžinišku greičiu lekia ir šoka didelis rotveileris???

Esame labai pikti ir tikrai taip nepaliksime šio atvejo. Labai prašome, jei žinote kam priklausė šie šunys, susisiekite su mumis.
Dabar Kongas ir Bongas saugūs, abu nuostabūs, draugiški šunys. Labai prašome jiems finansinės paramos. Abu turime paskiepyti, čipuoti, ryt juos apžiūrės veterinaras. Paaukoti galite: http://sosgyvunai.lt/parama/ Paskirtis: Kongui ir Bongui. Dėkojame jums.

Dėl Kongo ir Bongo skambinkite tel.: 8 683 39826,8 655 14802.

Leave a Reply