Tiramisa – skausmas ir viltis

Čia buvo pati gražiausia nuotrauka katės, kurią į mūsų prieglaudą mergina atvežė vėlų vakarą, radusi partrenktą Vaidotuose. Kruvina burnytė, perkreiptas žandikaulis… Mūsų tikslas nėra šokiruoti. Mūsų tikslas jai padėti.

Smarkus galvos ir viso kūno sutrenkimas, lūžęs žandikaulis, nukraujavimas. Dėl gauto smūgio katytė persileido klinikoje… Kiekvienas žodis čia – skausmas. Laukia nelengva operacija, bet jei gyvybiškai svarbūs organai nepažeisti, ji turi šansą išgyti, juk katės velnioniškai gajos! Taip, gal ji bus kreivu smakriuku. Gal šlubuos. Ilgai sveiks. Bet negalime nepabandyti!

Padėkite mums padėti Tiramisai. Jos nelaimė – gal kartu bus ir jos laimė, nes ji gaus galimybę gyventi šiltai, saugiai, gal net rasti namus. Daugiau jokių lakstymų per kelius, ieškant kąsnelio maisto!

Stacionarui, rentgenui ir operacijai turėtume išleisti apie 200 eurų. Vėl suma, už kurią, kaip kai kas sako, galima „nusipirkti „veislinį be dokumentų“ katiną, o jūs leidžiat benamiams“… Bet garbės žodis, šitie pinigai bus panaudoti 100 kartų teisingiau ir naudingiau!

http://sosgyvunai.lt/parama/ antroje „kišenėlėje“ rasite mūsų sąskaitas. Rašykite, kad Tiramisai.

Paypal – [email protected]

Ačiū. Be jūsų paramos mes negalėtume padėti tokiems bedaliams.

***

Tiramisa operuota, sutvirtintas žandikaulis, ji jau pati ėda:)

Leave a Reply