Visa puokštė katinėlių! (visi padovanoti)

Kas sakė, kas kačiukų puokštės būna tik pavasarį? Šiuo metu „SOS gyvūnų“ prieglaudos filiale, „Akropolio“ namelyje Vilniuje laukia namų visa kačiukų puokštė. Juokingi, tarsi karvyčių banda: trys juodmargiai ir žalmargiukas. Tarp jų – tik du giminės, iš kairės pusės esantys dvyniai Džema ir Džimis, o baltai rainas Čiapis ir greta tupinti Lunara – tik draugeliai.

Kaip gaila, kad kol kas jiems vis dar tenka gyventi prieglaudoje, o galėtų džiuginti savo šeimininkus jau ne vieną savaitę. Paaugliukams sunku, jie dažnai tarsi nematomi: į jų žaidimus žmonės žiūri per langą, bet įėję vidun jais nesidomi. Tarsi užmiršta.

Bet ši kompanija irgi labai laukia tikrų namų, patikėkit. Visi judrūs, žaismingi, mieli, tvarkingi, skiepyti, ženklinti, o katytės jau sterilizuotos.

Suteikite jiems šansą neužaugti prieglaudoje, o rasti savo namus. Mūsų „Akropolio namelis“ dirba kasdien, taip pat ir savaitgaliais, nuo 10 iki 21 val., jis stovi antroje Vilniaus Akropolio pusėje, greta autoplovyklos, lauke. Tel. pasiteirauti 868369502.

Leave a Reply