Ypatinga katytė ieško besąlygiškai mylinčių žmonių (padovanota)

Miela + Draugiška + Tvarkinga + Jauna + Ir pilkutė + Panašu, kad visus šiuos pliusus nusveria liūdno gyvenimo gatvėje paženklintos akytės… jas pažeidė virusas, bet jis jau išgydytas, tik liko pažeista akių ragena. Tačiau katytė truputį mato, o ko nemato, supranta kitais būdais. Jos nereikia gailėti, ją reikia mylėti ir džiaugtis, kad ji išgyveno:)

Keitė puikiai orientuojasi namuose, pasitinka grįžus, mėgsta žaisti, naktį įsitaiso šalia, labai mėgsta dėmesį, glostymus ir savo nuostabiu charakteriu žavi visus ją pažįstančius. Nepabijokite ir suteikite šansą ypatingam gyvūnui, kuris savo išvaizda gal kiek ir kitoks, bet širdutė lygiai tokia pati, kaip ir visų mažylių – jautri, smalsi, pilna vaikiškų išdaigų ir besąlygiškai mylinti. Keitei ~5 mėn., skiepyta ir ženklinta (sterilizacija irgi pasirūpinsime mes). Moka tvarkingai nuodotis kraiko dėžute ir šiuo metu yra laikinoje mūsų savanorės globoje.

Jei norite dovanoti šiai ypatingai mažylei namus, savo meilę ir rūpestį skambinkite globėjai tel. nr 864811434 arba rašykite el.paštu [email protected], papasakos Jums daugiau apie Keitę ir priims į svečius susipažinti. VILNIUS.

 

Leave a Reply